Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky:

Využijte prosím formulář na těchto stránkách pod záložkou „Omluvy z kroužků“ nebo zde: https://mladez.lokalka.eu/omluvy-z-krouzku/

 Začátek v týdnu od 29.1.2024 a poslední v týdnu začínajícího 17.6.2024

Sportovní oblečení, láhev s pitím a pokud vlastníte, tak lezecké vybavení. Pokud jej nemáte, tak lze zapůjčit na recepci stěny a je součástí ceny kroužku.

Fakturu obdržíte na email nejpozději v průběhu prvního měsíce kroužků. Když ji zatím nemáte, můžete i tak normálně kroužek navštěvovat. 

Bohužel se nám stává, že fakturační systém není kompatibilní se všemi emailovými doménami. Víme, že na Yahoo chodí občas špatně. Dejte nám tedy vědět a pošleme fakturu v PDF jako přílohu emailu znovu.

Náhrady probíhají obdržením volného vstupu na stěnu, který můžete po dobu roku od obdržení kdykoli využít. Stačí vyplnit formulář v sekci „Omluvy z kroužků“

Vše je o domluvě, obecně platí, že by si měl každý nejprve projít dvě pololetí začátečníky. Pokud jste ale navštěvovali třeba před námi jiný oddíl, není problém nastoupit přímo do pokročilých.

Ne, kroužky jsou pouze ve dny, kdy nejsou státem uznávané státní svátky a prázdniny (podzimní, vánoční, velikonoční, jarní,…). Z tohoto důvodu je také rozdílná cena jednotlivých kurzů. 

  1. U začátečníků je snížen počet dětí na instruktora z důvodu vyšší kvality kurzů a zachování potřebné bezpečnosti během lekcí.
    1. Začátečníci – 4 děti na instruktora 
    2. Pokročilí – 6 dětí na instruktora
  2. Cena je vypočítána podle reálně uskutečněných lekcí. Ty neprobíhají o státních svátcích a státem uznaných prázdnin (podzimní, vánoční, jarní, Velikonoce,…)

Samozřejmě. A ještě máte po dobu, kdy vašemu dítě probíhá kroužek slevu na vstupném 🙂

Není. V ceně kroužků je zahrnuto půjčení kompletního vybavení pro lezení (lezečky, sedák, jistítko s karabinou a případně i magnézium)

Ano bude. Ohledně přihlašování budete informováni.

Stačí cca 15min předem aby si děti stihli vypůjčit vybavení a převléct se. 

Trika se budou rozdávat v průběhu prvního měsíce kroužků. Nebojte, s každým se počítá a případně se nebojte instruktorovi připomenout.

Ideálně, když si potvrzení sami vytvoříte, nebo si vytisknete vzor ze školy a na recepci stěny vám jej potvrdíme.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? 

Kontaktujte nás skrze email: krouzky@mladez.lokalka.eu